Virtuálna sieť – akési spojenie verejných lekárni do jednej siete poskytujúcej zákazníkom množstvo výhod ako benefity, zľavy z doplatkou a v neposlednom rade aj výhodné ceny na doplnkový sortiment. Samozrejme nižšie ceny sú veľkým plusom aj pre zapojenú lekáreň. Zľavy na jednotlivé produkty kompenzujú lekárni distribútory. Takisto jednotlivé distribučné spoločnosti posielajú aj preferované lieky, za preferovanie ktorých získava lekáreň ďalšie bonusy.

Jednotlivé virtuálne siete zastrešujú veľké distribučné spoločnosti ako Med-Art, Unimed, Unipharma, Phoenix, Pharmos atď...

Samotnú komunikáciu s distribučnou spoločnosťou a sťahovanie akcií zabezpečujú automaticky „služby“, ktoré bežia na serveroch lekárne. To znamená, že zadávanie jednotlivých akcií nezaťažuje obsluhu lekárne ale systém ich automaticky zadá do databázy - prípadne podľa nastavenia je personál lekárne vyzvaný na potvrdenie zliav. Jedinou podmienkou pre správne fungovanie sú dobre napárované ADC kódy na akciových položkách. Pharmacy samozrejme umožňuje aj prehľadné dopárovanie ADC kódov po nahratí akcie cez Kontrolu virtuálneho reťazca. V jednotlivých dokladoch – pokladňa, príjemka a faktúra – sú akciové položky označené (podfarbené) modrou farbou a preferované zelenou.

Nezáväzná konzultácia

Máte otázky a chceli by ste sa nás niečo opýtať? Dohodnite si s nami nezáväzné osobné stretnutie.

Objednať konzultáciu

Kto sa bude o Vás starať

Povedali o nás

Naši zákazníci