Power BI – silný nástroj pre analýzu vašich údajov

Efektívne spravovať narastajúci počet údajov, ktoré má každá spoločnosť k dispozícií rozhodne nie je jednoduché. Nesporne sú však pre podnikanie mimoriadne dôležité a preto je nutné nájsť efektívny a ideálne aj jednoduchý spôsob ako to zvládnuť. Radi by sme Vám preto predstavili silný nástroj, ktorým dokážete spraviť analýzu Vašich údajov efektívne a s ľahkosťou. Meno tohto nástroja je Power BI.

Čo je Power BI?

Power BI je nástroj na analýzu vášho podnikania. Spája množstvo zdrojov informácii, zjednodušuje prípravu dát a vytváranie analýz.  Power BI je cenovo dostupné riešenie určené pre širokú skupinu firiem. Jedná sa o súbor kvalitných manažérskych nástrojov, ktoré dokážu ich užívateľovi sprostredkovať analytickú prácu s veľkým množstvom údajov.

Power BI dokáže ovládať aj štandardný užívateľ, ktorý nemá programátorské vedomosti. Manažér prevádzky je schopný, bez zásahu pracovníkov z IT oddelenia, analyzovať potrebné údaje a dostávať prehľadné a zrozumiteľné výstupy v grafickej podobe. Toto riešenie je nielen ľahko pochopiteľné, ale aj jednoduché na ovládanie a tak, ako aj ďalšie produkty NRSYS je možné Power BI obsluhovať aj na dotykovej obrazovke. Môžete ho rozšíriť o ďalšie analytické pohľady, pridávať vlastné tabuľky či iné súbory, načítať aj zbierať údaje z internetu a pomocou internetu aj údaje vyhodnocovať. Power BI je dynamický a pružný, je možné ho teda jednoducho prispôsobiť vaším požiadavkám.

Power BI a NRSYS

Ak by ste aj Vy radi efektívne riadili Vašu spoločnosť s využitím všetkých spomenutých prostriedkov s dôverou sa na nás obráťte. Vytvoríme Vám kompletný dátový model, pomocou ktorého získate nástroj na rýchle a prehľadné vyhodnocovanie, spolu s možnosťami predpovedi budúcich stavov skúmaných ukazovateľov. Naši odborníci vám pomôžu vytvoriť riešenie na mieru pre vaše potreby a naučia vás, ako využiť maximum informácií, ktoré máte k dispozícií. Pomôžeme vám spojiť dáta z mnoho informačných systémov do jedného prehľadu. Všetko jednoducho, prehľadne a názorne pomocou grafického zobrazenia.

Nezáväzná konzultácia

Máte otázky a chceli by ste sa nás niečo opýtať? Dohodnite si s nami nezáväzné osobné stretnutie.

Objednať konzultáciu

Kto sa bude o Vás starať

Povedali o nás

Naši zákazníci