Hľadáte spôsob ako zatraktívniť tovar vo Vašej predajni? Ako zároveň upútať pozornosť zákazníka a ponúknuť mu informácie o tovare, ktoré požaduje? V tom prípade je nasledujúce riešenie vhodné práve pre Vás.

LED Cenovky sú novým produktom v portfóliu našej spoločnosti. Ihneď po ich uvedení ich čakal veľký nástup na trh, keď sa nám v spolupráci s COOP Jednota Slovensko podarilo zrealizovať inštaláciu niekoľkých stoviek takýchto cenoviek do predajní COOP po celom Slovensku. LED Cenovka je zariadenie, ktoré na vizualizáciu ceny a produktu využíva zobrazovanie na LED panely s priemerom 10” - 88” podľa želania zákazníka. Na LED panely sú zobrazené výrobky v plne grafickej, farebnej a veľmi atraktívnej podobe spolu so základnými informáciami a predajnou cenou. Na jednom panely môže byť zobrazených niekoľko výrobkov súčasne. Počet výrobkov ako aj zobrazované výrobky si nastavuje priamo obchodník. Systém LED cenoviek totiž priamo komunikuje s pokladničným systémom a preto je 100% zabezpečené, že cena bude vždy správna a aktuálna. Nemôže sa stať (ako pri papierových cenovkách), že personál predajne po zmene ceny zabudne vymeniť cenovku a tá zobrazuje neaktuálnu predajnú cenu. LED Cenovky zobrazovanú cenu zmenia automaticky pri zmene ceny v pokladničnom systéme.

Takáto vizuálne veľmi atraktívna prezentácia je vhodná najmä pre potravinársky tovar (Ovocie a zelenina, chlieb a pečivo, mäso a mäsové výrobky) a nepotravinársky tovar (luxusné výrobky, šperky, hodinky), ale aj do lekární pre aktuálne zvýhodnený voľno-predajný tovar a kozmetika. LED Cenovky môžu tiež využiť všetky prevádzky pre zobrazenie akciovej ponuky tovarov a tovar s dočasným zvýhodnením. LED CENOVKY poskytujú obchodníkovi možnosť atraktívnym spôsobom komunikovať cenu výrobku a ďalšie dôležité informácie o výrobku na spotrebiteľa. Jedná sa o nový, moderný a inovatívny spôsob komunikácie, ktorý dokáže osloviť kupujúceho a zobraziť mu všetky potrebné informácie o tovare.

Tovarom vhodným pre nasadenie LED CENOVIEK je čerstvý tovar. Tento tovar zahŕňa „problémové“ tovarové položky, u ktorých je zložité, resp. nákladné (či už na ľudské zdroje, alebo technické prostriedky) komunikovať kupujúcemu cenu, pretože sa jednoducho mení príliš často. Zmena ceny sa u takéhoto tovaru môže udiať aj viackrát v priebehu jedného dňa - napríklad z dôvodu zmeny kvality takéhoto tovaru (ovocie a zelenina).

Čerstvý tovar je preto ideálnym produktom pre nasadenie LED CENOVIEK. Absencia čiarového kódu u tohto tovaru obmedzuje možnosti v poskytovaní doplňujúcich informácií napr. prostredníctvom tzv. overovača cien. Pritom je potrebné a z obchodného hľadiska aj žiaduce, poskytnúť kupujúcemu viacero doplnkových informácií o tovare, ako sú krajina pôvodu, prípadne kvalitatívne vlastnosti tovaru ako:

  • trieda kvality
  • BIO produkt
  • výrobok “z nášho regiónu”
  • vyrobené na Slovensku
  • zľava z ceny tovaru
  • tovar v akcii

Nezáväzná konzultácia

Máte otázky a chceli by ste sa nás niečo opýtať? Dohodnite si s nami nezáväzné osobné stretnutie.

Objednať konzultáciu

Kto sa bude o Vás starať

Povedali o nás

Naši zákazníci