So softvérom Pharmacy HITT je pre vás aj eZdravie hračka

Systém ezdravie – národný zdravotnícky informačný systém je centrálnym úložiskom zdravotných záznamov pacienta a je zdrojom dôležitých informácií o pacientovom zdravotnom stave, ktoré mu môžu zachrániť život. Systém ezdravie je nasadený od 1. januára 2018 s obmedzenou finkcionalitou, ktorá sa bude naďalej rozširovať.

Program Pharmacy HITT, ako prvý spomedzi lekárenských softvérov na Slovensku, dostal oficiálny certifikát Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI), ktorý zaručuje, že Pharmacy spĺňa všetky požiadavky na pripojenie k národnému zdravotníckemu informačnému systému.

Tu však naša práca neskončila a pokračujeme vo vývoji a zapracovávaní požiadaviek NCZI aj zdravotných poisťovní. Každý štvrťrok prechádza náš systém overením zhody zo strany NCZI. Našim klientom tak zabezpečujeme stále aktuálny softvér a zapracované všetky novinky, ktoré eZdravie prináša. O všetkých zmenách sa môžete dozvedieť v sekcii novinky, prostredníctvom mailového newsletru alebo na linke našeho centra služieb zákazníkom.

Nezáväzná konzultácia

Máte otázky a chceli by ste sa nás niečo opýtať? Dohodnite si s nami nezáväzné osobné stretnutie.

Objednať konzultáciu

Povedali o nás

Naši zákazníci