Spoločnosť NRSYS má dlhoročné skúsenosti s vytváraním pokladničných systémov, počas ktorých sme vytvorili overené algoritmy a  systém práce s pokladničným miestom. So zväčšujúcou sa funkcionalitou však začal byť softvér zložitý a neprehľadný. Rozhodli sme sa preto zvoliť novú technológiu dotykovej obrazovky, ktorá zjednodušuje a zrýchľuje prácu pokladníčky.  Vnikol tak pokladničný systém Amadeus Touch, ktorého jednoduchosť a flexibilita sú tým správnym kľúčom k úspechu.

ŠIROKÁ FUNKCIONALITA

Riešenie pokladničného systému Amadeus Touch je na Windowsovej platforme s možnosťou využitia internetových služieb a mobilných zariadení. Riešenie je vhodné  aj  pre systémy centrálnej evidencie a riadenia zásob. Systém AMADEUS TOUCH podporuje široké spektrum doplnkových funkcii ako napríklad rôzne marketingové stratégie, vernostný program, on-line komunikáciu s platobným terminálom, grafické zobrazenie položiek bez čiarového kódu (ako je pečivo či ovocie), otvorené a kumulované nákupy, či internetové služby.  Je možné ho prepájať s ďalšími produktami spoločnosti NRSYS - elektronické a LED cenovky, e-ankety, nákup mobilným telefónom aj osobný marketing pomocou eBeacon.

VÝHODY NÁŠHO RIEŠENIA

  • rýchlejšie zúčtovanie nákupu
  • vyššia prehľadnosť prístupu k základným funkciám
  • jednoduhšie zaškolenie obsluhy (časová úspora 80%) vďaka intuitívnemu ovládaniu
  • moderný dizajn pokladničného miest aj celej predajne
  • pokladňa plne spolupracuje s existujúcimi prvkami riadenia maloobchodnej predajne
  • integruje aj moderné prvky nakupovania cez mobilný telefón, tablety, jednoúčelové zákaznícke zariadenia (ako napríklad Joya)

Nezáväzná konzultácia

Máte otázky a chceli by ste sa nás niečo opýtať? Dohodnite si s nami nezáväzné osobné stretnutie.

Objednať konzultáciu

Kto sa bude o Vás starať

Povedali o nás

Naši zákazníci