NRSYS

Školenia

Spoločnost NRSYS s.r.o. vzhladom na neustálu potrebu vzdeľávania našich používateľov vybudovala vlasné priestory určené na prezentácie a školenia. Všetky priestory sú vybavené modernou počítačovou a audio-vizuálnou technikou..

 

Miestnosť č.1

Slúži na organizovanie akcií pre väčší počet účastníkov. Ponúka možnosti školení, alebo prezentácii pre 70 účastníkov. Miestnosť je vybavená flipchartom, projektorom a v prípade podľa potreby je možné aj ozvučenie miestnosti.

 

Miestnosť č. 2

Slúži na školenie menších skupín. Ponúka možnosť prezentácii a školení s kapacitou do 15 účastníkov. Je vybavená 15 modernými PC, PC pre školiteľa s pripojením na projektor a samozrejme flipchartom. Vďaka týmto prostriedkom sa môžu klienti pod vedením školitela ľahšie oboznámiť s preberanou témou.

 

Miestnosť č. 3

Slúži na školenie menších skupín. Ponúka možnosť prezentácii a školení s kapacitou do 10 účastníkov. Je vybavená 10 modernými PC, PC pre školiteľa s pripojením na projektor a samozrejme flipchartom. Vďaka týmto prostriedkom sa môžu klienti pod vedením školitela ľahšie oboznámiť s preberanou témou.

Občerstvenie účastníkov prezentácii a školení

 

Počas školení a prezentácií je možné zabezbečiť občerstvenie (káva, čaj, nealko nápoje, chlebíčky, prípadne iné na základe dohody). V prípade celodenných, respektíve viacdenných akcií je možné zabezpečiť kompletné stravovanie a ubytovanie v neďalekom príjemnom hoteli, vzdialenom cca 150 m.

Prenájom všetkých miestností je možný na základe dohodnutých podmienok. V prípade záujmu o prenájom uvedených priestorov kontaktujte prosím naše Centrum Služieb Zákazníkom.

 

Kontakt

Pevná linka (na tejto linke je možné uskutočňovať 8 hovorov súčasne) +421 37 6 541 541

Mobilný kontakt +421 905 743 217

E-mail csz@nrsys.sk

Tlačiť