NRSYS

edify161 - informácie na dosah ruky

Každý, kto pracuje v lekárni si uvedomuje, že prvoradé je poskytnúť pacientovi cenné informácie a dobrú radu. To však nie je možné, pokiaľ sa zaoberáte činnosťami, ktoré sú síce zo zákona povinné, no uberajú Vám čas, ktorý by ste inak mohli venovať zákazníkom. Jednou z povinností, ktorá mnohým pripadá až nezmyselná, je označovanie každého tovaru samostatnou cenovkou. Na základe §15 odst. 1 zákona č. 18/1996 Z.z. o cenách musí „každý tovar byť pri predaji označený cenou platnou v čase ponuky a to cenovkou, informáciou o cene formou cenníka, vývesky alebo iným primeraným spôsobom“. Je síce dôležité jasne informovať pacienta o cene produktu, ktorý si kupuje, no význam tohto nariadenia sa stráca, keď pacient tovar ani nevidí, pretože je uložený v zásuvkách a policiach za tárou, kam pacient nemá prístup. Tento logický argument však žiadnej kontrole neprekáža, a ak niektoré balenie zabudnete označiť vhodným štítkom, čaká vás takmer s istotou pokuta. Uvažovali sme nad tým, ako s týmto problémom pomôcť našim zákazníkom. Ako predchádzať podobným situáciám? Dnes Vám predkladáme elegantné, moderné a nenáročné riešenie - edify161.

 

Nový produkt našej spoločnosti umožňuje zákazníkom lekárne overiť si cenu akéhokoľvek tovaru, ktorý vo svojej lekárni predávate. A to len jednoduchým dotykom - čiže žiadne zložité vyhľadávanie. Po zosnímaní čiarového kódu sa pacientovi zobrazia kompletné informácie o tovare, vrátane jeho aktuálnej ceny. edify161 však zobrazuje nielen aktuálnu cenu podľa kategorizácie, ale aj doplatky, ktoré hradí pacient, či prípadnú zľavu, ktorú lekáreň pacientovi poskytuje. Tiež je možné zobraziť bližšie informácie o lieku podľa systému Nobel+, vyhľadať jeho generiká, či prehľadávať zoznam súvisiacich diagnóz. Okrem tejto funkcionality edify161 navyše zvláda overovanie bodov na vernostnej karte jednoduchým načítaním kódu karty. edify161 sa tak stáva spoľahlivým informátorom vo vašej lekárni, ktorý zastane kus dnešnej práce lekárnika.

 

edify161 je možné umiestniť na stenu, alebo stojan do priestorov Vašej lekárne tak, aby mali k nemu prístup všetci zákazníci. Vďaka inštalácií edify161 Vám okamžite odpadá povinnosť lepiť štítky na každé balenie, keďže edify161 poskytuje všetky informácie, ktoré sú uvedené na papierovej cenovke. K edify161 dostávate kópiu oficiálneho vyjadrenie od Štátnej Obchodnej Inšpekcie (ŠOI), ktorá schvaľuje toto zariadenie ako vhodné na informovanie zákazníka v lekárni. Na základe certifikátu, ktorý sme pre edify161 získali „uvedený elektronický informačný systém spĺňa základné kritériá v zmysle zákonných požiadaviek a je ho možné považovať za označenie tovaru cenami iným primeraným spôsobom“. Navyše vďaka pripojeniu na lekárenský informačný systém Pharmacy si edify161 sám aktualizuje všetky informácie (vrátane ceny), a tak už nikdy nebudete musieť strážiť cenovky na vašich produktoch.  Nemusíte sa obávať, že kontrola odhalí chybu v označení tovaru, alebo nesúlad voči cene v informačnom systéme (resp. na vystavenom pokladničnom bloku). Vaši zákazníci budú mať k dispozícii stopercentné informácie o cenách liekov i doplnkového sortimentu, rýchlo a jednoducho pomocou dotykovej obrazovky. Ako bonus pôsobí, že informácie sú na edify161 k dispozícií v troch rôznych jazykoch (Slovensky, Maďarsky, Anglicky).

 

edify161 je určený pre každého, kto chce maximum času venovať svojim pacientom. Je pre každého, kto sa už nechce obávať každej kontroly. edify161 Vám pomôže v poskytovaní kvalitného servisu Vašim zákazníkom a dotvára imidž modernej lekárne.

 

V prípade záujmu máme pre Vás pripravenú bezplatnú prezentáciu nového produktu edify161 priamo vo Vašej lekárni. Kontaktujte prosím naše Centrum Služieb Zákazníkom na tel. čísle 037 / 6541 541. 

 

edify161

Tlačiť