NRSYS

Ako si zapamätať zároveň tisíc rôznych vecí rýchlo a jednoducho?

Všetci dobre vieme, že práca lekárnika zahŕňa obrovské množstvo úloh, hoci väčšina z nich je pre bežného pacienta neviditeľná. Okrem príjmu a výdaja tovaru, obsluhy zákazníkov, komunikácie s dodávateľmi, poisťovňami, či lekármi, obsahuje aj veľa administratívy, ktorú nemusíme ani pripomínať. A keďže všetci sme len ľudia, každému sa občas stane, že na niečo zabudne. Aj keď je úloha dôležitá, ak ju neopakujeme pravidelne je náročné vôbec si spomenúť, že by sme ju mali vykonať. V našej spoločnosti dobre poznáme náročnosť vašej práce a preto sa stále snažíme prichádzať s nástrojmi, ktoré vám ju čo najviac uľahčia. Jedným z nich je aj Plánovač úloh.

 

Nová funkcia systému Pharmacy HITT zabezpečí, že už nikdy nezabudnete na vaše povinnosti vy, ani vaši kolegovia či zamestnanci. Pomocou jednoduchého kalendára môžete založiť akúkoľvek udalosť, ktorá sa vám potom pripomenie priamo na ploche v stanovený deň.  Neskôr ju samozrejme môžete upraviť, či vymazať. Je tiež možné k úlohe založiť určitú akciu, ktorú má užívateľ vykonať (napríklad spustiť tlačovku).

 

Plánovač úloh v systéme Pharmacy HITT však nie je obyčajný kalendár. Jeho hlavnou výhodou je možnosť správy pripomienok pre iných užívateľov. Predstavte si, že napríklad odídete na dovolenku a potrebujete si byť istí, že vaši kolegovia určite nezabudnú poslať dôležité hlásenie, či vytvoriť tlačovku. Môžete sa spoľahnúť na odkaz na magnetickej tabuli, alebo prísľub zamestnanca, že isto nezabudne. Alebo môžete túto úlohu vložiť do plánovača a pokojne oddychovať – Pharmacy HITT im to pripomenie za vás. Pri zakladaní úloh si jednoducho vyberiete, ktorému z používateľov sa má pripomienka zobraziť a kedy. Navyše pomocou jednoduchého grafického zobrazenia uvidíte, či zadaná úloha bola naozaj vykonaná – potvrdená užívateľom. Viete tak naplánovať pre vašich podriadených konkrétne úlohy, ktoré sa im v správnom čase pripomenú.

 

Ďalšou z rozšírených možností, ktorú ocenia najmä správcovia viacerých lekární, je zadávanie úloh pre strediská. Ak chcete, aby v každej vašej lekárni povedzme odovzdali hlásenie k 31. dňu v mesiaci, naplánujete túto úlohu do kalendára každého strediska (alebo len niektorých, podľa vášho uváženia). Tá sa potom ako pripomienka zobrazí ktorémukoľvek užívateľovi strediska, ktorý sa prihlási. Opäť je tu možnosť potvrdenia splnenia úlohy, ktorá jednak zabezpečí, že hlásenie neodošlú zamestnanci dvakrát a vám zároveň potvrdí, že úloha bola splnená.

 

V dnešnom uponáhľanom svete plnom povinností nie je vôbec ťažké na niečo dôležité zabudnúť.  A pri riadení množstva ľudí je mnohokrát náročné odsledovať, či vami zadané úlohy boli aj naozaj splnené.  Aj preto sa firma NRSYS rozhodla svojím klientom poskytnúť pomoc. Plánovač úloh nie je kalendár – je to manažérsky nástroj.  Ako nová funkcionalita sa automaticky zobrazí všetkým používateľom systému Pharmacy HITT. 

 

Ak by ste potrebovali bližšie informácie, alebo pomoc pri nastavení vášho Plánovača, neváhajte sa obrátiť na naše Centrum Služieb Zákazníkom na telefónnom čísle 037 / 6541 541.

 

 

Tlačiť